Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

Strasznie się zestarzał.

użytkownik usunięty

Aż trudno uwierzyć że to ta sama osoba co kilkanaście lat temu.

Zestarzał się jak każdy tylko zestarzał się pięknie, jest nadal przystojny. Są mężczyżni którzy starzejąc się zaczynają przypominać stare zaniedbane baby.

bapoza

Ale i tak mi się podoba,pomimo swoich lat.

lucyna63

mógłby schudnąc z 20 kg, moze wtedy zestarzał by sie piękniej

tuptusshe

może go postarzał rozwód i rozprawa w sądzie o prawo do opieki nad córką.

lucyna63

Zakladam ,że jesli go lubicie i filmy z jego udzialem to nie lepiej rozmawiac o jego rolach a nie o tym jak to sie postarzal?(co przeciez jest czyms naturalnym i kazdego z nas to spotka chyba ,że ktos sobie zrobi operacje plastyczne i bedzie wygladal jak nie czlowiek :] )

Open_W

No wiesz ja go lubię i jak występuje w filmach i tak.A to że ktoś jeszcze oceni jego wygląd to jeszcze nikomu nie przeszkadzało.Chyba że tobie przeszkadza.

lucyna63

Tylko tutaj włąsnie osoba zakladajaca watek nie miala na celu ocenic jego wygladu-typuwlosy,budowa ciala itp ale to ,ze Alec sie postarzal - jakby bylo w tym cos dziwnego,nienaturalnego .
Też lubie jego role w filmach i jego samego i to co robi i uwazam ze jak na swoj wiek trzyma sie naprawde dobrze ale osobiście nie widze powodu ,żeby zakladac nowy watek o tym -ze sie zestarzal co jest czyms naturalnym dla nas wszystkich ,tak samo naturalnym jak to ,że w zimie jest zimno.W dodatku jeszcze zastanawianie sie nad tym z jakiego powodu "tak się zestarzal" a to ,że przyczyną moze byc to ,że pije albo to ,ze malo sypia albo ze mial rozwod albo jeszcze co innego ? Chyba ,że ktoś nie może żyć bez takich plot o niczym a krzywdzącym kogos.
On ma ponad 50 lat wiec to normalne ze nie wyglada tak jak wygladal w wieku lat 35 prawda ? A moze osoba ktora zalozyla wątek zatrzymala się w czasie i ma wiecznie te iles tam lat ? bardzo ciekawe (koniecznie musisz nam dac recepta na wieczna mlodosc :] )
Wiem ze to osoba publiczna i bedzie oceniana a to przez fanów a to przez krytyków,czy media ale nawet oceniajac czyjs wyglad,krytykując lub chwaląc mozna to robic z klasa,na poziomie a tego autorowi tego wątku i nie tylko tu zabrakło.

Open_W

Ja raczej będę się trzymała swoich zdań.J przestań mnie oceniać tak nisko bo to jest wolność slowa.

lucyna63

starość jest straszna

Piotrek_1099

Zależy jak pojmujesz słowo starość.Na np. moja znajoma jest już po 90 a trzyma się dobrze,że aż ją podziwiam za to.

Ach te baby jak one strzasznie wysysają młodość z mężczyzn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones