Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

Pobił Polaka, zastrzelił Ukrainkę. Co jutro? Wytnie Serbowi nerkę w celach handlowych? A pojutrze dorwie Czecha...?

Shadow_dawnego_gggggg

Sugerujesz że poluje na Słowian?

FreddyKrueger187

Niestety.

Shadow_dawnego_gggggg

https://www.youtube.com/watch?v=3AeEE_BrMZk

AutorAutor

Słuchaj Autor Autor. Często zamiast odpowiadać przesyłasz jakieś linki. Pamiętasz co było pod Edzią Górniczką? Pamiętasz jak kpiłem, że znalazła sobie ,,aktora". A ja nie bardzo wiem o co ci z tymi filmikami chodzi. Jaki jest związek pomiędzy tym, co mi przesłałeś, a naszą polemiką.
Teraz też nie rozumiem o co ci chodzi. Nie znam angielskiego. Ale zadałem sobie tyle trudu, że przespiałem napisy. I przepuściłem przez tłumaczarkę. Dalej nie wiem o co ci chodzi. Co ma gałka do lodów polowaniem na Słowian (Jożin z Bazin też polował, tyle, że na Prażan).

You don't like my jokes don't laugh if you have a medical opinion please speak up
to sepak up loud

But if you ever again tell me or my surgiacal staff that we're going to lose a patient I'm going to take out your lungs with a ice cream scoop do you

I'm not gonna like you [ten łysy]
I don't be ridiculous
Everybody likes me.

nie lubisz moich dowcipów nie śmiej się jeśli masz opinię lekarską proszę mów głośno,

Ale jeśli kiedykolwiek powiesz mi lub mojemu personelowi chirurgicznemu, że stracimy pacjenta, wypchnę ci płuca gałką do lodów, prawda?

nie polubię cię [ten łysy]
nie jestem śmieszny
Wszyscy mnie lubią.

Shadow_dawnego_gggggg

Po prostu mu współczuję.

AutorAutor

Czego? Jeżeli mogę spytać?

Shadow_dawnego_gggggg

Tego, że nie ma TVPKultura.

AutorAutor

Rzeczywiście.

Shadow_dawnego_gggggg

Czytałem dzisiaj jakiś artykuł, że sąd uniewinnił p.Aleca Baldwina, skazując go na zapłatę 100$ i 1dzień publicznych prac (czy coś tam), dlatego że nie było żadnego pobicia a jedynie popchnięcie. (Polak zmyślił- pewnie liczył na szybki zarobek). Wypadek na planie i śmiertelne postrzelenie to tragedia dla wszystkich. Bardzo przykra sprawa.

willet

W usa wszyscy liczą na milionowe odszkodowania. A u nas Tomek Komenda dostał grosze. Niestety naszych za oceanem dopada podobny szał pogoni za odszkodowaniami.

willet

Zawarli ugodę. Ale nie poznamy szczegółów. Ponoć Alec już wcześniej dawał się poznać jako furiat. Więc już go nie bronię.
h t t p s : / / w w w . m s n . c o m / p l - p l / w i a d o m o s c i / p o l s k a / a l e c - b a l d w i n - p o b i % C 5 % 8 2 -p o l a k a - n a - p a r k i n g u - p o - 3 - l a t a c h - s p r a w a - m a - s w % C 3 % B 3 j - f i n a % C 5 % 8 2 / a r - A A T m 2 L D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones