Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

Zdałam sobie sprawę oglądając "It's complicated"

ada40

Sexy, nie sexy, Baldwin kojarzy mi się z takim typowym amerykańcem, który ma zawsze taki sam "pozytywny " nastrój, który przejawia się w taki trochę sztuczny sposób, tzn. przyklejony uśmiech, mało śmieszny żart pomiędzy teksami...obejrzałam parę wywiadów z tym panem i nie kupuje go jako człowieka, a co gorsze widzę teraz w każdej jego roli to o czym wspomniałam wyżej i chyba przestałam go cenić jako aktora....

goslawa25

Typowa polka która wierzy we wszystko to co serwuje nam TV ... (kłania się papka z mózgu).

tomucho77

Czyli to co mówi pan Baldwin w TV to nie sam Baldwin tylko to co serwuje TV... ciekawe kto tutaj zaprezentował papke z mózgu...

goslawa25

A czy wiesz co to jest przenośnia ?

tomucho77

Musisz mi wytłumaczyć, wiesz ta papka z mózgu....

goslawa25

A cóż on takiego gadał w tej TV że zmieniłaś zdanie co do niego ?

tomucho77

http://www.youtube.com/watch?v=afOhzEXMo0A
to jeden z jego wywiadów, on jest oczywiście w częściach, zapraszam do obejrzenia całości - Alec jest sztuczny, nieprawdziwy i irytujący ! i dokładnie ten sam stek min, tekstów i gestów prezentuje kreując swoje role. Stąd moja opinia na jego temat.

p.s polecam ten program, rewelacja. Naprawde świetne wywiady!!!

goslawa25

No cóż ja nie widzę w nim sztuczności dla mnie nie jest irytujący. To właśnie dzięki temu stekowi min, tekstów i gestów Alec jest rewelacyjny.

Jednak masz papkę zamiast mózgu.

tomucho77

:))) tak, dokładnie. Nie myślę tak jak Ty, więc mam papkę z mózgu.

goslawa25

Alec Baldwin mógłby zagrać Kwaśniewskiego, nie dość że bardzo podobny to obaj lubią wypić.

ada40

No to pozdro:
"Alec Baldwin źle traktował kobiety, z którymi pracował. Znany aktor przyznał się do tego na scenie, podczas gali wręczania nagród przyznawanych przez The Paley Center for Media. "Zastraszałem kobiety. Chcę to zmienić" - wyznał skruszony.

Alec Baldwin był bardzo przejęty, kiedy odbierał nagrodę za całokształt swojej twórczości, przyznaną przez The Paley Center for Media. Aktor wyszedł na scenę, podziękował za wyróżnienie i nawiązał do skandalu z Harveyem Weinsteinem, o którym rozpisują się dziennikarze od kilku tygodni. "Prześladowałem kobiety, nie traktowałem ich poważnie, nie doceniałem ich. Nie była to reguła, ale niestety zachowywałem się tak często, zupełnie jak inni mężczyźni" - przyznał Alec Baldwin.

Alec Baldwin przyznał się do błędu

W kuluarach od lat szeptano o kontrowersyjnych zachowaniach gwiazdora. Na jego niezbyt miłe traktowanie skarżyły się również dziennikarki, które miały okazję z nim rozmawiać. Żadna z kobiet nie przyznała się jednak publicznie do swoich doświadczeń z Baldwinem. Artysta postanowił jednak wziąć sprawy w swoje ręce, zajrzał w głąb siebie i przyznał się do błędów z przeszłości. "Bez wątpienia traktowałem kobiety w seksistowski sposób" - wyznał gwiazdor "Saturday Night Live".

Na swoją obronę, Baldwin powiedział, że jego zachowanie wiązało się z tym, w jakich czasach się wychowywał. "Jestem przedstawicielem pokolenia, w którym nie traktowało się na równi kobiet i mężczyzn" - wyjaśnił. "Chciałbym jednak, aby to się zmieniło" - dodał".

arko1981

No i został odczarowany.

ada40

Ma to cos.Nie jest mega wybitnym aktorem ale z przyjemnoscia ogladam z nim filmy :)

ada40

Czyli on sexy , a ty complicated...XD

ada40

Sexy? Przecież on jest okropny, wygląda jak typowy bufon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones