Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

mam wrażenie, że to zadufany w sobie facet, nie mogę nic złego powiedzieć o jego aktorstwie(w sok z żuka był niezły), ale nie mogę zdzierżyć jego osoby np. po tym jak wywalił z projektu "Orphans" Labeoufa (którego bardzo lubię)

ulala_4

A dla mnie z kolei wydaje się być niesamowicie sympatycznym facetem :D

foxmulder

mam podobne odczucia :)

ulala_4

też jakoś za nim nie przepadam.

użytkownik usunięty
M0RiARTY

jest kolorowy i brak mu respektu

ulala_4

Pozory nie raz mylą ale ja również myślę, że to zadufany w sobie gość. Prawdę mówiąc nie powinniśmy zwracać uwagi na to jaką jest osobowością lecz na jego aktorstwo.

americana

Śmiać się czy płakać
A może ten temat to tylko prowokacja ?

ulala_4

ja też lubię shię,jest rewelacyjny,a baldwin działa mi na nerwy.dobry aktor,ale jako człowiek do bani.

ulala_4

Z całego klanu Baldwinów najlepszy jako człowiek jest Stephen,Alec to doskonały aktor ale prywatnie jest beznadziejny-niestety.

Wera_135

a co wpadasz na obiadki do Baldwinów?

użytkownik usunięty
ulala_4

Też go nie lubię, nie mam pojęcia dlaczego, jest jakiś taki obślizgły i wygląda na seksistowego drania. Nie przypominam sobie bym o nim czytała coś negatywnego, może zagrał jakaś negatywna role na tyle dobrze, ze juz zapomniałam o filmie, a dalej pamietam, ze jest beznadziejny :P

Dla mnie Idealnie pasuje do roli Trumpa, właśnie dlatego ze sam ma aparycje podstarzałego, seksistowego Playboya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones