Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

Już nawet przyzwyczaiłam się do jego obecnego wyglądu. Jak zobaczyłam parę lat temu "Infiltrację", szczerze się przeraziłam. On jest nie tyle gruby, co napuchnięty. Rzekłabym, jak "stary alkoholik" :o). Ale i tak go lubię.

Corderosa

Czy ja wiem czy taki zdolny ? William na pewno wiele bardziej.

chemas

Dla Ciebie William, dla mnie Alec.

Corderosa

William to ten z Archiwum X i FMJ ?

maciej2801

dobra mój błąd z Adamem mi sie pomylił

użytkownik usunięty
Corderosa

Średni z niego aktor, mowa ciała czasem naciągana

Zgadzam się, średni. Ale najzdolniejszy z braci moim zdaniem.

Corderosa

I najprzystojniejszy z braci ;) Pomimo "wahań wagowych" ;p Ale ostatnimi czasy Alec wziął się za siebie i traci na wadze ;) Zresztą, co tam waga... te oczy... ;)

kasq

Jest jakiś film, w którym wszyscy czterej bracie zagrali?? Jeżeli nie czwórka to czy chociaż trójka??

Corderosa

Najbardziej go lubię z Baldwinów

Corderosa

Włacowoe to on im wyrobił nazwisko bez niego ich by wgl nie było

Corderosa

Czemu akurat "alkoholik"? Równie dobrze, mógł się leczyć z jakichś chorób i takie mogą być skutki uboczne leków. Nie jestem pewna, czy warto zakładać, że ktoś jest alkoholikiem, skoro nie wiadomo, jaka jest prawda.

Poznawajka

Czepiasz się. Mnie się skojarzył z alkoholikiem i nie chodziło o wagę tylko twarz. Sama miałam do czynienia z alkoholikiem i wyglądał podobnie. Poza tym, spójrz na datę mojego komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones