PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121727}

Osierocony Brooklyn

Motherless Brooklyn
6,5 21 209
ocen
6,5 10 1 21209
5,9 21
ocen krytyków
Osierocony Brooklyn
powrót do forum filmu Osierocony Brooklyn

Obejrzałem go bezpośrednio po przereklamowanych knotach - No time to die i Batmanie z Pattinsonem. Deklasuje oba. Nie rozumiem 5,6 od tak zwanych "krytyków". Sam studiowałem filmoznawstwo i od tego czasu chyba poziom studiów dramatycznie się obniżył. Ludzie, trzeba mieć jakiś podstawowy instynkt. Doskonałe zdjęcia, muzyka, aktorstwo, montaż, wyczucie reżyserskiego rytmu. Rola Nortona niezapomniana jak ta B.B. Thorntona w Bliznach przeszłości, doprowadził do perfekcji to, co zagrał za młodu w Rozgrywce. Do arcydzieła zabrakło ukazania w scenach zbiorowych dramatu wysiedlanych mieszkańców. Film (poza oczywistą inspiracją Chinatown i kinem noir) przypomina znakomite Wdowy. Jest w nim też coś... ze Ścieżki strachu. Gdy widzę oceny 7,9 dla skrajnie prymitywnego lewackiego knota Obiecująca młoda kobieta, i tak niskie oceny tutaj, to myślę, że merdający ogonkami przed władzą "krytycy" coraz mniej zasługują na liczenie się z nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones