PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438099}

Dziewczyna mojego kumpla

My Best Friend's Girl
6,4 45 844
oceny
6,4 10 1 45844
5,0 5
ocen krytyków
Dziewczyna mojego kumpla
powrót do forum filmu Dziewczyna mojego kumpla

Dla mnie jest to najlepsza komedia romantyczna/komedia jaką kiedykolwiek widziałam, a sporo to ich było ;) W większości przypadków komedie romantyczne mnie nudzą, więc pomyślałam że ten film też będzie jakąś klęską i tu się zaskoczyłam. Historia świetna, a główny bohater - cóż, sama bym chciała takiego faceta! Mimo że to cham, ciągle przeklina, myśli tylko o jednym, jest kobieciarzem to nie miałabym nic przeciwko być z kimś takim - w końcu jest też cholernie słodki i później również ukazuje swoje uczucia. Wiem że teraz zapewne najadą na mnie hejty jaka to ja zapewne jestem pusta, ale co ja mogę poradzić że kocham chamów a romantyków nawet nie biorę pod uwagę? Życie. Polecam film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
littleuglymonster

chciałabyś takiego faceta dla którego jesteś na raz,nie ma za gorsz do Ciebie szacunku i traktuje Cię jak ścierkę od podłogi?Kiedyś zrozumiesz swój błąd jak się w takim chamie zakochasz,a on Cię bardzo skrzywdzi i rzuci dla baby która ma większe cycki i tipsy!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones